A picture

Navigace

Obsah

Rodinné odpoledne 1.6.2019

V sobotu 1.6.2019 jsme oslavili svátek všech dětí.

Rodinné odpoledne.

Ani v naší obci jsme nezapomněli na svátek všech dětí a 1.6.2019 jsme zorganizovali jeho oslavu pod názvem ,,Rodinné odpoledne" u obecního úřadu v Pohledech.Na rozehřátí všech se představil pan Podolský s manželkou z Králík,s ukázkou Království sov.

Pak se již vyrazilo za zábavou na lesní stezku vyznačenou fáborky,kde hlavním cílem bylo najít co nejvíce zvířátek žijících v lese .Na startu obdrželo každé dítko kartičku a po nalezení zvířátka dostalo do kartičky razítko,nebo si mohly dát razítko i samotné.Kdo nezabloudil v lese,na toho ještě čekala spousta her na louce v okolí obecního úřadu,kde byla připravena stanoviště s tradičními disciplínami jako skákání v pytli,střelba ze vzduchovky ,chůze na dřevěných chůdách,slalom na koloběžkách a veselé věšení prádla pro budoucí hospodyňky.Odměnou byla  dětem připravena na každém stanovišti sladkost,po splnění všech úkolů pak krásný diplom a protože se všichni nejenom zapotili,ale dostali při tom všem i pořádný hlad,byl připraven ještě párek,který si mohly děti hned opéct.

Jedno překvapení střídalo druhé a po stezce přišla na řadu diskotéka,kterou uváděl skvělý hudební doprovod.Na nudu nebyl ani chvilku čas.Děti si mohly nechat pomalovat odborně obličej a aby se zabavili i dospělí,řezala se skácená májka na čas.

Společně se již nemohli pak dočkat tmy,aby se mohlo vyrazit na lampionový průvod.Doprovod dělaly dětem Bludička Jůlie,Bílá paní a moc hodná Čarodějnice.

Nemůžeme opomenout, že bylo zajištěno bohaté občerstvení,od rána se grilovala kuřata,byla otevřená kavárna,kde se prodával vynikající ovocný koláč a výborná káva.Výtěžek z této kavárny byl poskytnutý skautskému oddílu z Brněnce na zakoupení vlajky.Místní hasiči se postarali o nápoje a přichystali všem,kteří vydrželi až do konce velké překvapení.

Děkujeme touto cestou každému,kdo se podílel na přípravě a organizaci této rodinné akce,protože při tomto skvělém odpoledni nešlo jen o oslavu svátku dětí,těch dnešních malých,ale i jejich rodičů a prarodičů,kteří ještě nedávno byli sami dětmi a při všech těch veselých hrách na chvilku zapomněli,že jsou již dospělí.

 


Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Datum a čas

Dnes je středa, 26. 2. 2020, 11:26:05

Aktuální počasí

Počasí dnes:

26. 2. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 600m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Hlášení závad

Hlášení závad

Svátek

Svátek má Dorota