A picture

Navigace

Obsah

Rodinné odpoledne 1.6.2019

V sobotu 1.6.2019 jsme oslavili svátek všech dětí.

Rodinné odpoledne.

Ani v naší obci jsme nezapomněli na svátek všech dětí a 1.6.2019 jsme zorganizovali jeho oslavu pod názvem ,,Rodinné odpoledne" u obecního úřadu v Pohledech.Na rozehřátí všech se představil pan Podolský s manželkou z Králík,s ukázkou Království sov.

Pak se již vyrazilo za zábavou na lesní stezku vyznačenou fáborky,kde hlavním cílem bylo najít co nejvíce zvířátek žijících v lese .Na startu obdrželo každé dítko kartičku a po nalezení zvířátka dostalo do kartičky razítko,nebo si mohly dát razítko i samotné.Kdo nezabloudil v lese,na toho ještě čekala spousta her na louce v okolí obecního úřadu,kde byla připravena stanoviště s tradičními disciplínami jako skákání v pytli,střelba ze vzduchovky ,chůze na dřevěných chůdách,slalom na koloběžkách a veselé věšení prádla pro budoucí hospodyňky.Odměnou byla  dětem připravena na každém stanovišti sladkost,po splnění všech úkolů pak krásný diplom a protože se všichni nejenom zapotili,ale dostali při tom všem i pořádný hlad,byl připraven ještě párek,který si mohly děti hned opéct.

Jedno překvapení střídalo druhé a po stezce přišla na řadu diskotéka,kterou uváděl skvělý hudební doprovod.Na nudu nebyl ani chvilku čas.Děti si mohly nechat pomalovat odborně obličej a aby se zabavili i dospělí,řezala se skácená májka na čas.

Společně se již nemohli pak dočkat tmy,aby se mohlo vyrazit na lampionový průvod.Doprovod dělaly dětem Bludička Jůlie,Bílá paní a moc hodná Čarodějnice.

Nemůžeme opomenout, že bylo zajištěno bohaté občerstvení,od rána se grilovala kuřata,byla otevřená kavárna,kde se prodával vynikající ovocný koláč a výborná káva.Výtěžek z této kavárny byl poskytnutý skautskému oddílu z Brněnce na zakoupení vlajky.Místní hasiči se postarali o nápoje a přichystali všem,kteří vydrželi až do konce velké překvapení.

Děkujeme touto cestou každému,kdo se podílel na přípravě a organizaci této rodinné akce,protože při tomto skvělém odpoledni nešlo jen o oslavu svátku dětí,těch dnešních malých,ale i jejich rodičů a prarodičů,kteří ještě nedávno byli sami dětmi a při všech těch veselých hrách na chvilku zapomněli,že jsou již dospělí.

 


Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní rozhlas

Registrace k odběru zde

Více informací zde

Mobilní aplikace

mobilní aplikace V OBRAZE

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Volně ke stažení:

Google Play

App Store

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Datum a čas

Dnes je pátek, 12. 8. 2022, 14:46:38

Aktuální počasí

Počasí dnes:

12. 8. 2022

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Hlášení závad

Hlášení závad

Svátek

Svátek má Klára